ZPĚTNÝ LEASING NEMOVITOSTI
s ferovými podmínkami

Získejte zpětný leasing nemovitosti s flexibilní splatností od 1 roku až po 30 let. Bezproblémové a rychlé schválení bez nutnosti prokazování příjmů nebo kontroly registrů. Pomůžeme vám vyřešit finanční situaci.

Vyplatíme vám
až 80 % z hodnoty

Splácíte formou
měsíčního nájmu

Doba splácení
1 rok až 30 let

Rychlé vyřízení
do 7 dní

Zpětný leasing nemovitosti

Zpětný leasing nemovitosti je flexibilní finanční produkt, který vám umožní vyplatit dluhy nebo získat finance na vaše potřeby z tržní hodnoty nemovitosti. Nabízíme financování až do 80 % hodnoty nemovitosti. Hlavním využitím zpětného leasingu nemovitosti je oddlužení, kdy kompletně vyplácíme dluhy klienta s možností splatnosti od 1 roku do 30 let. Tento produkt však mohou využít i klienti bez dluhů, kteří chtějí získat co nejvyšší částku peněz na základě hodnoty své nemovitosti. Finance získané z leasingu lze použít na cokoliv, bez nutnosti dokládat účel výdajů.

KALKULACE

JAK FUNGUJE ZPĚTNÝ LEASING NEMOVITOSTI?

Zpětný leasing nemovitosti je inovativní a relativně nový způsob řešení finančních potíží. Tento koncept umožňuje klientům získat potřebné finanční prostředky z hodnoty jejich nemovitosti. Zpětný leasing spočívá v dočasném prodeji nemovitosti, což klientovi umožňuje získat až 80 % tržní hodnoty nemovitosti. Tuto částku může klient využít k vyrovnání svých dluhů, exekucí, nebo při řešení insolvence. Samozřejmě, část získaných financí může být použita na cokoli, co klient potřebuje.

Co je však skvělé na zpětném leasingu, je to, že klient nadále může využívat svoji nemovitost a splácet svůj závazek prostřednictvím nájmu. Tímto způsobem se postupně dostává zpět do plného vlastnictví nemovitosti. Navíc, zpětný leasing nabízí flexibilitu, protože je k dispozici na dobu od jednoho roku až po třicet let. Klienti mají také možnost předčasného splacení bez sankcí a to zcela zdarma.

Celkově vzato, zpětný leasing nemovitosti je moderní a výhodný způsob oddlužení, který poskytuje klientům potřebné finanční prostředky a zároveň jim umožňuje ponechat si svou nemovitost a postupně ji získat zpět do vlastnictví.

Vyžijte zpětný leasing nemovitosti
na vyplacení všech dluhů

Rychlé schválení a vyplacení

Zajišťujeme schválení žádosti o zpětný leasing nemovitosti do 24 hodin od vyplnění nezávazné žádosti. Kompletní vyřízení zpětného leasingu, včetně vyplacení finančních prostředků, je dokončeno nejpozději obvykle do 7 dní.

Možnost přizpůsobení splátky

Chcete aby nájem byl přizpůsoben vašim potřebám a možnostem? Jsme flexibilní a schopni individuálně nastavit nájem tak, abyste se cítili pohodlněji. Můžeme například přizpůsobit splácení tak, že budete platit pouze část běžného nájmu a zbývající část můžete doplatit při zpětném odkupu nemovitosti do vašeho vlastnictví.

Klient nemovitost nadále využívá

Během trvání zpětného leasingu si klient nadále užívá svou nemovitost k bydlení, stejně jako doposud. V případě předčasného splacení nebo řádného ukončení zpětného leasingu jsme povinni prodat nemovitost zpět do vlastnictví klienta. Klientovi je poskytnuto předkupní právo k nemovitosti, které zajišťuje zpětný leasing.

Předčasné splacení kdykoliv a ZDARMA

Všem našim klientům umožňujeme předčasné splacení zpětného leasingu nemovitosti dříve, než je dohodnutá splatnost ve smlouvě. Toto předčasné doplacení je pro klienty zcela zdarma, bez nutnosti platit jakékoliv sankce nebo poplatky.

Zkušenosti klientů

N. Petra - Konsolidace dluhů

,,Zdravím Vás, tímto krátkým textem oceňuji Vaši práci a děkuji za úspěšné vyřešení dluhů na mém domě. Spí se mi momentálně mnohem lépe. Rozhodně doporučuji Vaše profesionální služby. ’’

M. Lucie - Vyplacení exekucí

,,Dobrý den, jsem nadšená, že mi někdo konečně dokázal vyřešit exekuce. Slyšela jsem spoustu slibů a plno pochybných společností se mi po úvodním telefonátu ani neozvalo. Poprvé když jsem vás kontaktovala byla mi konečně vysvětlena složitost mojí situace. A následně se konečně začlo všechno řešit a nakonec vyřešilo. Budu vás doporučovat. S pozdravem M. Lucie’’

H. Karel - Vyplacení exekuce

,,Chci vám poděkovat za pomoc s finančními problémy. Byl jsem v šílených problémech a málem jsem přišel o nemovitost, kterou jsem sdědil od svých rodičů. Moc děkuji vaší společnosti.’’

Postup vyřízení

1.

2.

3.

4.

Nezávazná žádost

Vyplňte nezávaznou žádost o financování a do 24 hodin se vám telefonicky ozveme.

Vyžádání podkladů

Požádáme o fotografie nemovitosti k posouzení financování.

Prezentace nabídky

Sestavíme pro vás nabídku financování a zašleme vám ji spolu se smlouvou e-mailem.

Vyplacení financí

Podepíšeme smlouvu a vyplatíme vám finance. Případně i věřitelům a exekutorům.

1. Vyplňte nezávaznou žádost

Vyplňte nezávaznou žádost o financování a my vás budeme  do 24 hodin kontaktovat.

2. Zajistíme vyčíslení dluhů

Převezmeme jednání s věřiteli a exekutory a zajistíme vyčíslení dluhů.

3. Vyhotovíme odhad a nabídku

Zajistíme odhad nemovitosti a seznámíme vás s nabídkou i se smluvní dokumentací.

4. Vyplatíme vaše veškeré dluhy

Domluvíme termín podpisu smluvní dokumentace a vyplatíme vaše závazky.

dotazy k zpětnému leasingu

Zpětný leasing nemovitosti je poskytován do 80 % z hodnoty nemovitosti. Pokud například bude hodnota vaší nemovitosti 1 000 000 Kč, budeme schopni vám poskytnout maximální částku ve výši 800 000 Kč.

Zpětný leasing nemovitosti oproti nebankovnímu úvěru se zástavou nemovitosti umožňuje získat klientovi vyšší částku z hodnoty nemovitosti. Běžný úvěr se poskytuje do 50 % LTV a zpětný leasing lze poskytnout až ve výši 80 % LTV. Zvolit variantu zpětného leasingu se vyplatí klientům, kterým běžný úvěr neumožní vyplacení (konsolidaci) veškerých dluhů a exekucí do jedné splátky.

V rámci smluvní dokumentace, kterou bude klient podepisovat při realizaci zpětného leasingu je zřízení předkupního práva k nemovitosti pro klienta. Po řádném ukončení leasingu jsme tedy povinni nemovitost prodat zpět do vlastnictví klienta. Díky předkupnímu právu má klient jistotu, že nepřijde o nemovitost během platnosti zpětného leasingu ani po řádném ukončení nebo splacení.

Nejprve je nutné vyplnit nezávaznou žádost. Následně vás budeme telefonicky kontaktovat a vyžádáme si fotografie nemovitosti, soupis dluhů, informace k nemovitosti a také jakou částku potřebujete poskytnout.

Vyřízení zpětného leasingu nemovitosti trvá přibližně 7 dní. Samotný schvalovací proces je hotový do 48 hodin a následně dostanete informaci, zda vám byl leasing schválen. V případě, že vám byl leasing schválen proběhne vyčíslení všech závazků a exekucí, které budeme za vás vyplácet.