Zbavte se všech dluhů pomocí zpětného odkupu nemovitosti do 7 dní

Chcete-li se zbavit svých dluhů nebo získat maximální možnou částku z hodnoty vaší nemovitosti, můžete využít naši službu zpětného odkupu nemovitostí. S touto službou Vám nabízíme až 80% hodnoty nemovitosti a umožňujeme Vám rozložit splácení na dobu trvání od 1 roku až po 30 let.

Vyplatíme vám
až 80 % z hodnoty

Splácíte formou
měsíčního nájmu

Doba splácení
1 rok až 30 let

Rychlé vyřízení
do 7 dní

Zpětný odkup nemovitosti

Zpětný odkup nemovitosti je moderní a inovativní způsob řešení finančních potíží, který umožňuje klientům získat potřebné finanční prostředky z hodnoty jejich nemovitosti. Tento koncept spočívá v dočasném prodeji nemovitosti, čímž klient získá až 80 % tržní hodnoty nemovitosti. Získanou částku může klient využít k vyrovnání svých dluhů, exekucí nebo při řešení insolvence. Nicméně, klient si stále uchovává možnost využívat nemovitost a splácet svůj závazek formou nájmu, čímž postupně opětovně získává plné vlastnictví nemovitosti.Jedním z hlavních benefitů zpětného odkupu je jeho flexibilita, která umožňuje klientům zvolit si dobu trvání odkupu od jednoho roku až po třicet let. Klienti také mají možnost předčasného splacení bez sankcí a bez jakýchkoli dodatečných poplatků. Díky tomuto přístupu zpětný odkup nemovitosti nabízí klientům možnost rychle a efektivně vyřešit své finanční problémy.

Kalkulace zpětného odkupu

Efektivní řešení dluhů

Nabízíme zpětný odkup nemovitostí až do 80 % tržní hodnoty. Provedeme odkup rodinných domů, bytů, chat i pozemků. Schválení je rychlé a jednoduché, a co je nejdůležitější, neprovádíme kontrolu registrů ani nepožadujeme doložení výše měsíčního příjmu od našich klientů. Díky tomu jsme schopni pomoci klientům v obtížné finanční situaci, kteří nemohou získat běžné úvěry kvůli vysokým dluhům.

Vyžijte zpětný odkup nemovitosti

Rychlé schválení a vyplacení

Zajišťujeme schválení žádosti o zpětný leasing nemovitosti do 24 hodin od vyplnění nezávazné žádosti. Kompletní vyřízení zpětného leasingu, včetně vyplacení finančních prostředků, je dokončeno nejpozději obvykle do 7 dní.

Možnost přizpůsobení splátky

Chcete aby nájem byl přizpůsoben vašim potřebám a možnostem? Jsme flexibilní a schopni individuálně nastavit nájem tak, abyste se cítili pohodlněji. Můžeme například přizpůsobit splácení tak, že budete platit pouze část běžného nájmu a zbývající část můžete doplatit při zpětném odkupu nemovitosti do vašeho vlastnictví.

Klient nemovitost nadále využívá

Během trvání zpětného leasingu si klient nadále užívá svou nemovitost k bydlení, stejně jako doposud. V případě předčasného splacení nebo řádného ukončení zpětného leasingu jsme povinni prodat nemovitost zpět do vlastnictví klienta. Klientovi je poskytnuto předkupní právo k nemovitosti, které zajišťuje zpětný leasing.

Předčasné splacení kdykoliv a ZDARMA

Všem našim klientům umožňujeme předčasné splacení zpětného leasingu nemovitosti dříve, než je dohodnutá splatnost ve smlouvě. Toto předčasné doplacení je pro klienty zcela zdarma, bez nutnosti platit jakékoliv sankce nebo poplatky.

Zkušenosti klientů

N. Petra - Konsolidace dluhů

,,Zdravím Vás, tímto krátkým textem oceňuji Vaši práci a děkuji za úspěšné vyřešení dluhů na mém domě. Spí se mi momentálně mnohem lépe. Rozhodně doporučuji Vaše profesionální služby. ’’

M. Lucie - Vyplacení exekucí

,,Dobrý den, jsem nadšená, že mi někdo konečně dokázal vyřešit exekuce. Slyšela jsem spoustu slibů a plno pochybných společností se mi po úvodním telefonátu ani neozvalo. Poprvé když jsem vás kontaktovala byla mi konečně vysvětlena složitost mojí situace. A následně se konečně začlo všechno řešit a nakonec vyřešilo. Budu vás doporučovat. S pozdravem M. Lucie’’

H. Karel - Vyplacení exekuce

,,Chci vám poděkovat za pomoc s finančními problémy. Byl jsem v šílených problémech a málem jsem přišel o nemovitost, kterou jsem sdědil od svých rodičů. Moc děkuji vaší společnosti.’’

Postup vyřízení leasingu

1.

Nezávazná žádost

Vyplňte nezávaznou žádost o financování a do 24 hodin se vám telefonicky ozveme.

2.

Vyžádání podkladů

Požádáme o fotografie nemovitosti k posouzení financování.

3.

Prezentace nabídky

Sestavíme pro vás nabídku financování a zašleme vám ji spolu se smlouvou e-mailem.

4.

Vyplacení financí

Podepíšeme smlouvu a vyplatíme vám finance. Případně i věřitelům a exekutorům.

Časté dotazy

Naše standardní poskytované úvěry vám umožní získat až 50 % hodnoty nemovitosti, maximálně však 15 mil. Kč. Nicméně, v našem úsilí poskytnout klientům individuální a přizpůsobená řešení, se stává, že jsme schopni nabídnout úvěr až ve výši 60 % tržní hodnoty nemovitosti. Jsme pevně odhodláni najít optimální finanční řešení pro každého klienta, s ohledem na jejich specifické potřeby a okolnosti.

V případech, kdy klienti potřebují získat ještě vyšší finanční prostředky, máme v našem portfoliu vhodnou možnost zpětného leasingu nemovitosti. Tato alternativa jim umožňuje využít hodnoty jejich nemovitosti a získat další finanční prostředky podle potřeby.

Naše společnost se zaměřuje na efektivní procesy, které umožňují poskytnout finance co nejrychleji. Průměrně dokážeme vyřídit financování do 7 dní včetně vyplacení financí.

Proces je jednoduchý a efektivní. Stačí vyplnit nezávaznou žádost a očekávat telefonát od našeho specialisty do 24 hodin. Pro schválení úvěru následně budete požádáni o poskytnutí fotografií nemovitosti, zahrnující exteriér i interiér.

Ano, v naší společnosti umožňujeme našim klientům předčasné splacení celého úvěru nebo využití mimořádné splátky k částečnému splacení dluhu.

U nás se nevyžadují žádné předem placené poplatky za vyřízení úvěru a pokud se rozhodnete nevyužít naší nabídky, žádost zrušíme a nebudete nám nic dlužni.

Ano, je možné ručit nemovitostmi, které jsou vlastnictvím jakékoli osoby, za předpokladu, že nám poskytne písemný souhlas. Nicméně, pro účely zajištění je vždy nutné, aby majitel nemovitosti podepsal zástavní smlouvu.

Ano, je možné, pokud vlastníte nemovitost s bankovní hypotékou a na této nemovitosti neexistuje zákaz zatížení stanovený bankou. Avšak je důležité zajistit, aby součet bankovního úvěru a úvěru, který bychom vám poskytli, nepřesáhl 50 % tržní hodnoty nemovitosti.