O FINSHIELDU

Společnost FINSHIELD s.r.o., založená v roce 2020, dnes představuje významnou součást finanční skupiny, která v nebankovním sektoru zajistila financování ve výši přes 1 miliardu korun. FINSHIELD se zaměřuje na poskytování zajištěných úvěrů, především klientům, kterým byl úvěr bankou zamítnut. Poskytované služby jsou charakteristické férovými podmínkami a ochotným přístupem k zákazníkovi.

+5 000 klientů

Důvěřuje nám více než 5 000 klientů, jimž jsme pomohli.

Celá ČR

Poskytujeme naše služby klientům po celé ČR.

Úrok od 7 % p.a.

Naše úroková sazba pro všechny úvěry začíná na 7 %

Vyřízení do 7 dní

Průměrně vyřizujeme žádosti klientů do 7 dní.

Pomáháme klientům

U nás se setkáte s týmem zkušených specialistů, kteří pečlivě naslouchají vašim požadavkům a problémům. Každému klientovi poskytujeme individuální řešení.

Snažíme se vám zajištění financování nebo oddlužení nemovitosti co nejvíce usnadnit a proto vám nabízíme kompletní servis včetně právních služeb. Všechny žádosti můžete vyřídit pohodlně z domova elektronicky. Ušetříte tak čas a nepotřebujete jezdit na žádnou pobočku.

Nemusíte se starat o administrativní náležitosti, protože tyto záležitosti řešíme za vás a průběžně vás informujeme o postupu.

Výhody finshieldu

Náš přístup a služby vám přinášejí výhody, které se odlišují od konkurence. V FINSHIELDU se snažíme klientům vždy připravit nejlepší možnou nabídku, která odpovídá jejich finanční situaci. Nabízíme vám několik variant, abyste si mohli vybrat tu nejvhodnější podle svých vlastních potřeb. Věříme v transparentnost a pravidelnou komunikaci, proto vás budeme průběžně informovat o stavu vaší žádosti o financování. S námi budete mít jistotu, že budete vždy v obraze a můžete se spolehnout na naši podporu a profesionální přístup k vašim finančním potřebám.