Jak realizujeme odhad nemovitosti?

K vyřízení úvěru nebo oddlužení nemovitosti pomocí zpětného leasingu nemovitosti je nutné vždy realizovat odhad tržní ceny nemovitosti. U každé realizace vytváříme dva typy odhadů nemovitostí. 

Odhad ceny nemovitosti

Pro vytvoření nabídky financování nebo oddlužení nemovitosti je nutné vypracovat odhad nemovitosti. U nás nebudete platit odhad nemovitosti, jelikož se jedná o součást služby a pro klienty je zdarma. Při realizaci odhadu nemovitosti se posuzuje hlavně lokalita, občanská vybavenost, stav, vybavení, typ vytápění, stáří budovy apod.

1) Fotografie nemovitosti od klieta

Ve většině případech si nejdříve od klienta vyžádáme fotografie nemovitosti interiéru a exteriéru nemovitosti. 

2) Online odhad nemovitosti

Na základě dodaných fotografií a informací od klienta zadáme veškeré parametry od systému cenových map. A vytvoříme předběžný odhad ceny.

3) Odhad na základě fyzické prohlídky nemovitosti

Následně si cenu potvrzujeme fyzickým odhadem na nemovitosti klienta. Ten nám pomůžeme přesně určit hodnotu nemovitosti a vytvořit nabídku pro klienta.

S jakými nemovitostmi vám pomůžeme?

Byty

Byt v osobním vlastnictví
Družstevní byt
Podíl bytu

Domy

Rodinný dům
Chata
Podíl nemovitosti

Pozemky

Stavební pozemek
Orná půda
Podíl pozemku

Časté dotazy k odhadu nemovitosti

Hodnotu nemovitosti nejdříve posoudíme online pomocí fotografií, které nám dodá klient v kombinaci s cenovou mapou. Následně pro určení přesné hodnoty nemovitosti realizujeme i fyzický odhad nemovitosti. 

Ano, nemovitost před financováním nebo oddlužením musíme zkontrolovat a následně určit hodnotu nemovitosti. Předběžné posouzení žádosti lze realizovat ale na základě fotografií nemovitostí.