Jak řešit zesplatnění úvěru?

Došlo k zesplatnění vašeho úvěru z důvodu neplacení? Je důležité ihned začít řešit tuto situaci, neboť může brzy dojít k vymáhání pohledávky prostřednictvím zahájení exekuce na vaší nemovitost, což by znamenalo výrazné navýšení celkové dlužné částky až ztrátu nemovitosti v dražbě.

Řešení férovým úvěrem

Úroková sazba
od 7 % p.a.

Doba splácení
1 rok až 20 let

Rychlé vyřízení
do 7 dní

Jak postupovat př zesplatnění úvěru?

Nejdříve je klíčové pochopit, že věřitel má právo zesplatnit váš úvěr v případě porušení smluvních podmínek, přičemž nejběžnějším nedodržením je nedostatečná pravidelná splátka během doby splatnosti úvěru. Pokud dojde k takovému zrušení, není nutné ihned panikařit, ale místo toho začít situaci řešit systematicky a klidně. Pokud nemáte vlastní finanční prostředky na vyrovnání dluhu, vhodným řešením může být refinancování zrušeného úvěru. Tímto způsobem se váš stávající závazek nahradí novým úvěrem a budete moci začít splácet znovu.

Je stále důležité udržovat otevřenou komunikaci s vaším věřitelem a snažit se mu vysvětlit situaci. Současně je třeba mu sdělit, že aktivně pracujete na vyrovnání dluhu buď ze svých zdrojů nebo prostřednictvím refinancování úvěru. Tímto způsobem lze u některých věřitelů oddálit proces vymáhání prostřednictvím exekucí a inkasních společností.

Avšak následně je nezbytné jednat rychle a použít dostupné finanční prostředky k zaplacení dluhu co nejdříve po jeho zrušení. Alternativně můžete hledat nového věřitele, který vám poskytne nový úvěr. Naše společnost pomáhá klientům navrhnout finanční řešení pomocí úvěru.

Jak vám pomůžeme?

Pomoc klientům s nesplaceným úvěrem lze provést efektivně a rychle. Nejprve provedeme důkladné vyčíslení celkového dluhu, zahrnující veškeré pokuty za porušení smlouvy. Následně, s plnou mocí od klienta, jednáme s jeho současným věřitelem.

Tímto postupem dosáhneme toho, že současný věřitel bude pravděpodobně odložit další kroky směřující k vymáhání dluhu, neboť si bude vědom, že úvěr bude brzy vyrovnán prostřednictvím refinancování. Poté společně s klientem uzavřeme novou smlouvu a převedeme finanční prostředky na bankovní účet současného věřitele.

Tímto způsobem můžeme efektivně a rychle řešit situaci s nesplaceným úvěrem na nemovitost, předcházet potenciálnímu zahájení exekuce a zajistit tak klientovi co nejlepší řešení.

KALKULACE úvěru

Časté dotazy

Naše standardní poskytované úvěry vám umožní získat až 50 % hodnoty nemovitosti, maximálně však 50 mil. Kč. Nicméně, v našem úsilí poskytnout klientům individuální a přizpůsobená řešení, se stává, že jsme schopni nabídnout úvěr až ve výši 60 % tržní hodnoty nemovitosti. Jsme pevně odhodláni najít optimální finanční řešení pro každého klienta, s ohledem na jejich specifické potřeby a okolnosti.

Naše společnost se zaměřuje na efektivní procesy, které umožňují poskytnout finance co nejrychleji. Průměrně dokážeme vyřídit financování do 7 dní včetně vyplacení financí.

Proces je jednoduchý a efektivní. Stačí vyplnit nezávaznou žádost a očekávat telefonát od našeho specialisty do 24 hodin. Pro schválení úvěru následně budete požádáni o poskytnutí fotografií nemovitosti, zahrnující exteriér i interiér.

Ano, v naší společnosti umožňujeme našim klientům předčasné splacení celého úvěru nebo využití mimořádné splátky k částečnému splacení dluhu.

U nás se nevyžadují žádné předem placené poplatky za vyřízení úvěru a pokud se rozhodnete nevyužít naší nabídky, žádost zrušíme a nebudete nám nic dlužni.

Ano, je možné ručit nemovitostmi, které jsou vlastnictvím jakékoli osoby, za předpokladu, že nám poskytne písemný souhlas. Nicméně, pro účely zajištění je vždy nutné, aby majitel nemovitosti podepsal zástavní smlouvu.

Ano, je možné, pokud vlastníte nemovitost s bankovní hypotékou a na této nemovitosti neexistuje zákaz zatížení stanovený bankou. Avšak je důležité zajistit, aby součet bankovního úvěru a úvěru, který bychom vám poskytli, nepřesáhl 50 % tržní hodnoty nemovitosti.