1. Vyplňte nezávaznou žádost

Vyplňte nezávaznou žádost o financování a my vás budeme  do 24 hodin kontaktovat.

2. Zajistíme vyčíslení dluhů

Převezmeme jednání s věřiteli a exekutory a zajistíme vyčíslení dluhů.

3. Vyhotovíme odhad a nabídku

Zajistíme odhad nemovitosti a seznámíme vás s nabídkou i se smluvní dokumentací.

4. Vyplatíme vaše veškeré dluhy

Domluvíme termín podpisu smluvní dokumentace a vyplatíme vaše závazky.

Jak řešit zesplatnění úvěru?

Máte problémy se splácením svého úvěru? Nabízíme rychlé řešení vaší finanční situace, abyste se vyhnuli exekuci a výraznému nárůstu dluhu. Refinancování je k dispozici pro naše klienty za férových podmínek, a můžete si nastavit dobu splácení dle svých možností – od 1 roku až do 20 let.

Řešení férovým úvěrem

Úroková sazba
od 7 % p.a.

Doba splácení
1 rok až 20 let

Rychlé vyřízení
do 7 dní

Co vám hrozí?

Pokud jste se ocitli v exekučním procesu a byl zahájen exekuční příkaz k prodeji nemovitosti, mějte na paměti, že následky mohou být značně vážné, až se dostanou až k ztrátě vaší nemovitosti. Je proto důležité, abyste jednali rychle a zvolili vhodná opatření. Nejedná se pouze o samotnou exekuci, ale také o doprovodné náklady a úroky z prodlení, které mohou výrazně zvýšit vaše dluhy.

Nemusíte však propadat zoufalství. Naše firma má bohaté zkušenosti s řešením podobných situací a disponuje osvědčenými postupy, které nám umožňují úspěšně se s nimi vypořádat a minimalizovat vážné následky. Naše týmy specialistů se zabývají exekucemi dlouhodobě a jsou dobře obeznámeny s právními aspekty a možnostmi, jak vám pomoci.Exekuční příkaz k prodeji nemovitosti zastavíme vyplacením financí exekutorskému úřadu velmi rychle. 

Jak budeme řešit vaší situaci?

Nejprve zjistíme výši vašeho dluhu a poté převezmeme jednání s věřiteli a provedeme důkladné vyčíslení. Na základě získaných informací vám předložíme nabídku úvěru v několika variantách, abyste si mohli vybrat tu, která vám nejvíce vyhovuje a kterou zvládnete splácet.

Doba splácení se může pohybovat od 1 roku až do 20 let. Podrobně vás seznámíme se všemi podmínkami a poskytneme vám smlouvu, kterou si budete moci důkladně prostudovat. Navíc, abyste nemuseli cestovat, přijedeme k vám domů a podepíšeme smlouvu. Po jejím podpisu provedeme vyplacení vašich dluhů.

Vaší situaci budeme řešit s maximální naléhavostí a vynasnažíme se vyřešit vše co nejrychleji. Průměrně dokážeme vyřídit vyplacení zesplatněného úvěru do 7 dní, včetně převodu finančních prostředků.

KALKULACE úvěru

Časté dotazy

Naše standardní poskytované úvěry vám umožní získat až 50 % hodnoty nemovitosti, maximálně však 50 mil. Kč. Nicméně, v našem úsilí poskytnout klientům individuální a přizpůsobená řešení, se stává, že jsme schopni nabídnout úvěr až ve výši 60 % tržní hodnoty nemovitosti. Jsme pevně odhodláni najít optimální finanční řešení pro každého klienta, s ohledem na jejich specifické potřeby a okolnosti.

Naše společnost se zaměřuje na efektivní procesy, které umožňují poskytnout finance co nejrychleji. Průměrně dokážeme vyřídit financování do 7 dní včetně vyplacení financí.

Proces je jednoduchý a efektivní. Stačí vyplnit nezávaznou žádost a očekávat telefonát od našeho specialisty do 24 hodin. Pro schválení úvěru následně budete požádáni o poskytnutí fotografií nemovitosti, zahrnující exteriér i interiér.

Ano, v naší společnosti umožňujeme našim klientům předčasné splacení celého úvěru nebo využití mimořádné splátky k částečnému splacení dluhu.

U nás se nevyžadují žádné předem placené poplatky za vyřízení úvěru a pokud se rozhodnete nevyužít naší nabídky, žádost zrušíme a nebudete nám nic dlužni.

Ano, je možné ručit nemovitostmi, které jsou vlastnictvím jakékoli osoby, za předpokladu, že nám poskytne písemný souhlas. Nicméně, pro účely zajištění je vždy nutné, aby majitel nemovitosti podepsal zástavní smlouvu.

Ano, je možné, pokud vlastníte nemovitost s bankovní hypotékou a na této nemovitosti neexistuje zákaz zatížení stanovený bankou. Avšak je důležité zajistit, aby součet bankovního úvěru a úvěru, který bychom vám poskytli, nepřesáhl 50 % tržní hodnoty nemovitosti.