Vyplacením insolvence
vám pomůžeme obnovit finanční stabilitu

Nabízíme komplexní podporu a finanční odbornost při vyplacení insolvence, abychom vám pomohli znovu dosáhnout finanční stability a vybudovat pevný základ pro vaši budoucnost. Úvěr na vyplacení insolvence poskytujeme do 15 mil. Kč se splatností až 20 let.

Půjčíme vám
až 15 mil. Kč

Úroková sazba
od 7 % p.a.

Doba splácení
1 rok až 20 let

Rychlé vyřízení
do 7 dní

Vyplacení insolvence

Obnovte svou finanční stabilitu s naším úvěrem s nízkými splátkami a flexibilní dobou splácení od 1 roku až po 20 let. Jsme tu, abychom vám pomohli překonat obtíže spojené s insolvencí a umožnili vám vybudovat pevný základ pro vaši budoucnost. Naše speciálně navržený úvěr vám umožní vyplacení insolvence efektivním a pohodlným způsobem.

Kalkulace úvěru

Úvěr na vyplacení insolvence

S naším úvěrem na vyplacení insolvence se můžete zbavit tíživých dluhů a začít znovu. Splátky jsou navrženy tak, aby byly přijatelné pro váš rozpočet, a díky dlouhodobému rozmezí splácení máte možnost přizpůsobit si dobu, kterou potřebujete k úplnému vyrovnání svých závazků.

Rychlý a bezproblémový úvěr bez kontroly registrů a žádných předem placených poplatků. S námi získáte přehledné vysvětlení všech podrobností a převezmeme jednání s insolvenčním správcem. Díky našim dlouholetým zkušenostem dokážeme velmi rychle a efektivně vyplácet insolvence.

Úvěr na vyplacení insolvence je poskytován se zástavou nemovitosti. Ručit můžete domem, bytem, chatou nebo pozemkem. 

Zpětný leasing

Alternativou jak vyplatit insolvenci je klientovi je produkt zpětného leasingu, který umožňuje vyplatit vyšší dluhy než úvěr. Zpětný leasing je finanční služba, která umožňuje osobám či firmám získat peníze za již vlastněnou nemovitost, aniž by ji museli prodat. Jednoduše řečeno, funguje to tak, že vy prodáte svoji nemovitost a my vám za ni zaplatíme určitou částku peněz, až do výše 80 % její hodnoty. Poté se dohodneme na dohodnuté době, po kterou budete moci nadále používat tu samou nemovitost, ale budete platit nám za její užívání nájemné. Po uplynutí dohodnuté doby můžete buď nemovitost vrátit nám, nebo ji odkoupit za další dohodnutou částku peněz.

Zpětný leasing nemovitosti
zjistěte více informací

Proč zvolit FINSHIELD?

Férové podmínky

Poskytujeme férové úvěrové podmínky, které pomáhají klientům vyřešit finanční situaci. Nabízíme flexibilní úvěry umožňující předčasné splacení, mimořádné platby, srozumitelné smlouvy a odložení splátek při zdravotních problémech. Jsme zde, abychom poskytovali úvěry férově.

Úroková sazba od 7 % p.a.

Našim klientům nabízíme atraktivní úvěrové podmínky s úrokovou sazbou od 7 % ročně. Každému klientovi individuálně stanovujeme úrokovou sazbu na základě faktorů, jako je stav nemovitosti, lokalita a finanční situace. Snažíme se zajistit, aby naše úvěry byly výhodné a atraktivní pro naše klienty.

Otevřenost a ochota pomoci


S péčí Vám poskytneme podrobný rozbor možností financování a požádáme Vás o potřebné informace, na jejichž základě navrhneme optimální finanční řešení pro Vás. S našimi klienty vždy komunikujeme transparentně a věnujeme se jim s maximálním nasazením při řešení jejich finanční situace. S ohledem na to připravujeme pro klienty také několik variant nabídek, aby měli možnost vybrat si to nejvhodnější řešení.

Zkušený finanční tým

V naší společnosti se setkáte se zkušenými odborníky, kteří disponují bohatými zkušenostmi v oblasti zajišťování finančních prostředků pro naše klienty. V minulosti jsme úspěšně pomohli stovkám zákazníků s vyplacením jejich dluhů a financováním atraktivních podnikatelských příležitostí. Vhodné finanční řešení navrhneme i Vám, stačí nás telefonicky kontaktovat nebo vyplnit nezávaznou žádost.

Zkušenosti klientů

N. Petra - Konsolidace dluhů

,,Zdravím Vás, tímto krátkým textem oceňuji Vaši práci a děkuji za úspěšné vyřešení dluhů na mém domě. Spí se mi momentálně mnohem lépe. Rozhodně doporučuji Vaše profesionální služby. ’’

M. Lucie - Vyplacení exekucí

,,Dobrý den, jsem nadšená, že mi někdo konečně dokázal vyřešit exekuce. Slyšela jsem spoustu slibů a plno pochybných společností se mi po úvodním telefonátu ani neozvalo. Poprvé když jsem vás kontaktovala byla mi konečně vysvětlena složitost mojí situace. A následně se konečně začlo všechno řešit a nakonec vyřešilo. Budu vás doporučovat. S pozdravem M. Lucie’’

H. Karel - Vyplacení exekuce

,,Chci vám poděkovat za pomoc s finančními problémy. Byl jsem v šílených problémech a málem jsem přišel o nemovitost, kterou jsem sdědil od svých rodičů. Moc děkuji vaší společnosti.’’

Postup vyřízení úvěru

1.

Nezávazná žádost

Vyplňte nezávaznou žádost o financování a do 24 hodin se vám telefonicky ozveme.

2.

Vyžádání podkladů

Požádáme o fotografie nemovitosti k posouzení financování.

3.

Prezentace nabídky

Sestavíme pro vás nabídku financování a zašleme vám ji spolu se smlouvou e-mailem.

4.

Vyplacení financí

Podepíšeme smlouvu a vyplatíme vám finance. Případně i věřitelům a exekutorům.

Časté dotazy

Naše standardní poskytované úvěry vám umožní získat až 50 % hodnoty nemovitosti, maximálně však 15 mil. Kč. Nicméně, v našem úsilí poskytnout klientům individuální a přizpůsobená řešení, se stává, že jsme schopni nabídnout úvěr až ve výši 60 % tržní hodnoty nemovitosti. Jsme pevně odhodláni najít optimální finanční řešení pro každého klienta, s ohledem na jejich specifické potřeby a okolnosti.

V případech, kdy klienti potřebují získat ještě vyšší finanční prostředky, máme v našem portfoliu vhodnou možnost zpětného leasingu nemovitosti. Tato alternativa jim umožňuje využít hodnoty jejich nemovitosti a získat další finanční prostředky podle potřeby.

Naše společnost se zaměřuje na efektivní procesy, které umožňují poskytnout finance co nejrychleji. Průměrně dokážeme vyřídit financování do 7 dní včetně vyplacení financí.

Proces je jednoduchý a efektivní. Stačí vyplnit nezávaznou žádost a očekávat telefonát od našeho specialisty do 24 hodin. Pro schválení úvěru následně budete požádáni o poskytnutí fotografií nemovitosti, zahrnující exteriér i interiér.

Ano, v naší společnosti umožňujeme našim klientům předčasné splacení celého úvěru nebo využití mimořádné splátky k částečnému splacení dluhu.

U nás se nevyžadují žádné předem placené poplatky za vyřízení úvěru a pokud se rozhodnete nevyužít naší nabídky, žádost zrušíme a nebudete nám nic dlužni.

Ano, je možné ručit nemovitostmi, které jsou vlastnictvím jakékoli osoby, za předpokladu, že nám poskytne písemný souhlas. Nicméně, pro účely zajištění je vždy nutné, aby majitel nemovitosti podepsal zástavní smlouvu.

Ano, je možné, pokud vlastníte nemovitost s bankovní hypotékou a na této nemovitosti neexistuje zákaz zatížení stanovený bankou. Avšak je důležité zajistit, aby součet bankovního úvěru a úvěru, který bychom vám poskytli, nepřesáhl 50 % tržní hodnoty nemovitosti.