Vyplacení dražby hrozící dražby nemovitosti do 7 dní

Máte před sebou hrozbu dražby vaší nemovitosti? Neztrácejte čas a okamžitě se pusťte do akce, abychom společně ochránili váš majetek. Nabízíme speciální úvěr pro klienty, kteří se nacházejí v riziku dražby. Tento úvěr je doprovázen nízkými měsíčními splátkami a možností rozložení splátek až na dobu 20 let.

Půjčíme vám
až 50 mil. Kč

Úroková sazba
od 7 % p.a.

Doba splácení
1 rok až 20 let

Rychlé vyřízení
do 7 dní

Vyplacení dražby nemovitosti

Zachraňte svůj majetek a vyhněte se dražbě nemovitosti s naší pomocí! Nabízíme rychlé vyplacení a ochranu vašeho domova. Poskytujeme úvěr ve výši od 50 tisíc Kč až do 15 milionů Kč, zajištěný zástavou nemovitosti. Ručit můžete svým rodinným domem, bytem, chatou nebo pozemkem. S naším profesionálním týmem zajistíme rychlé vyřízení úvěru a převezmeme jednání s exekutory, abychom ochránili váš majetek.

Kalkulace úvěru

Urgentní řešení dražby

Pokud jste dlouhodobě vystaveni exekucím a exekutorský úřad již provedl znalecký posudek vaší nemovitosti, je nezbytné okamžitě jednat a zachránit váš domov před dražbou. S naší pomocí převezmeme jednání s exekutory za vás na základě plné moci a zajistíme, aby vše bylo vyřízeno v co nejkratším možném čase, a to tak, abyste si uchovali střechu nad hlavou.

Poskytujeme klientům úvěr na vyplacení dražby nemovitosti bez kontroly registrů bankovních i nebankovních (BRKI, NRKI, SOLUS). S ohledem na vaši pohodlí a pohodlné vyřízení všech formalit, nevyžadujeme žádné poplatky předem a veškeré jednání může probíhat prostřednictvím telefonu nebo online. Navíc, abychom minimalizovali vaše náklady, přijedeme až k vám pro podpis smlouvy, takže nemusíte platit za cestu. Vždy se snažíme efektivně vyřešit finanční situaci našich klientů.

Férové podmínky

U nás mají klienti s finančními problémy možnost žádat o pomoc, i když nemají dostatečnou bonitu v bankovním sektoru. Nabízíme férové podmínky i klientům s nižší bonitou. Naše úvěry umožňují předčasné splacení celého nebo části úvěru pomocí mimořádných splátek, a to kdykoliv. Nemáme žádné poplatky předem za vyřízení úvěru a zahrnujeme právní služby v našem kompletním servisu.

Proces vyřízení úvěru na vyplacení dražby nemovitosti zvládneme velmi rychle. Průměrně dokážeme vyřídit úvěry a vyplatit finanční prostředky do 7 pracovních dní. Buďte s námi v kontaktu nebo vyplňte nezávaznou žádost a rádi vám pomůžeme.

Proč zvolit FINSHIELD?

Férové podmínky

Poskytujeme férové úvěrové podmínky, které pomáhají klientům vyřešit finanční situaci. Nabízíme flexibilní úvěry umožňující předčasné splacení, mimořádné platby, srozumitelné smlouvy a odložení splátek při zdravotních problémech. Jsme zde, abychom poskytovali úvěry férově.

Úroková sazba od 7 % p.a.

Našim klientům nabízíme atraktivní úvěrové podmínky s úrokovou sazbou od 7 % ročně. Každému klientovi individuálně stanovujeme úrokovou sazbu na základě faktorů, jako je stav nemovitosti, lokalita a finanční situace. Snažíme se zajistit, aby naše úvěry byly výhodné a atraktivní pro naše klienty.

Otevřenost a ochota pomoci


S péčí Vám poskytneme podrobný rozbor možností financování a požádáme Vás o potřebné informace, na jejichž základě navrhneme optimální finanční řešení pro Vás. S našimi klienty vždy komunikujeme transparentně a věnujeme se jim s maximálním nasazením při řešení jejich finanční situace. S ohledem na to připravujeme pro klienty také několik variant nabídek, aby měli možnost vybrat si to nejvhodnější řešení.

Zkušený finanční tým

V naší společnosti se setkáte se zkušenými odborníky, kteří disponují bohatými zkušenostmi v oblasti zajišťování finančních prostředků pro naše klienty. V minulosti jsme úspěšně pomohli stovkám zákazníků s vyplacením jejich dluhů a financováním atraktivních podnikatelských příležitostí. Vhodné finanční řešení navrhneme i Vám, stačí nás telefonicky kontaktovat nebo vyplnit nezávaznou žádost.

Zkušenosti klientů

N. Petra - Konsolidace dluhů

,,Zdravím Vás, tímto krátkým textem oceňuji Vaši práci a děkuji za úspěšné vyřešení dluhů na mém domě. Spí se mi momentálně mnohem lépe. Rozhodně doporučuji Vaše profesionální služby. ’’

M. Lucie - Vyplacení exekucí

,,Dobrý den, jsem nadšená, že mi někdo konečně dokázal vyřešit exekuce. Slyšela jsem spoustu slibů a plno pochybných společností se mi po úvodním telefonátu ani neozvalo. Poprvé když jsem vás kontaktovala byla mi konečně vysvětlena složitost mojí situace. A následně se konečně začlo všechno řešit a nakonec vyřešilo. Budu vás doporučovat. S pozdravem M. Lucie’’

H. Karel - Vyplacení exekuce

,,Chci vám poděkovat za pomoc s finančními problémy. Byl jsem v šílených problémech a málem jsem přišel o nemovitost, kterou jsem sdědil od svých rodičů. Moc děkuji vaší společnosti.’’

Postup vyřízení úvěru

1.

Nezávazná žádost

Vyplňte nezávaznou žádost o financování a do 24 hodin se vám telefonicky ozveme.

2.

Vyžádání podkladů

Požádáme o fotografie nemovitosti k posouzení financování.

3.

Prezentace nabídky

Sestavíme pro vás nabídku financování a zašleme vám ji spolu se smlouvou e-mailem.

4.

Vyplacení financí

Podepíšeme smlouvu a vyplatíme vám finance. Případně i věřitelům a exekutorům.

Časté dotazy

Naše standardní poskytované úvěry vám umožní získat až 50 % hodnoty nemovitosti, maximálně však 50 mil. Kč. Nicméně, v našem úsilí poskytnout klientům individuální a přizpůsobená řešení, se stává, že jsme schopni nabídnout úvěr až ve výši 60 % tržní hodnoty nemovitosti. Jsme pevně odhodláni najít optimální finanční řešení pro každého klienta, s ohledem na jejich specifické potřeby a okolnosti.

Naše společnost se zaměřuje na efektivní procesy, které umožňují poskytnout finance co nejrychleji. Průměrně dokážeme vyřídit financování do 7 dní včetně vyplacení financí.

Proces je jednoduchý a efektivní. Stačí vyplnit nezávaznou žádost a očekávat telefonát od našeho specialisty do 24 hodin. Pro schválení úvěru následně budete požádáni o poskytnutí fotografií nemovitosti, zahrnující exteriér i interiér.

Ano, v naší společnosti umožňujeme našim klientům předčasné splacení celého úvěru nebo využití mimořádné splátky k částečnému splacení dluhu.

U nás se nevyžadují žádné předem placené poplatky za vyřízení úvěru a pokud se rozhodnete nevyužít naší nabídky, žádost zrušíme a nebudete nám nic dlužni.

Ano, je možné ručit nemovitostmi, které jsou vlastnictvím jakékoli osoby, za předpokladu, že nám poskytne písemný souhlas. Nicméně, pro účely zajištění je vždy nutné, aby majitel nemovitosti podepsal zástavní smlouvu.

Ano, je možné, pokud vlastníte nemovitost s bankovní hypotékou a na této nemovitosti neexistuje zákaz zatížení stanovený bankou. Avšak je důležité zajistit, aby součet bankovního úvěru a úvěru, který bychom vám poskytli, nepřesáhl 50 % tržní hodnoty nemovitosti.