Férový nebankovní úvěr bez registru s úrokem od 7 %

Hledáte nebankovní úvěr? U nás můžete získat nebankovní úvěr bez nutnosti kontroly v bankovních a nebankovních registrech. Nabízíme možnost půjčit si až 15 milionů korun, s flexibilní splatností od jednoho roku až po dvacet let, přizpůsobenou vašim individuálním potřebám.

Půjčíme vám
až 15 mil. Kč

Úroková sazba
od 7 % p.a.

Doba splácení
1 rok až 20 let

Rychlé vyřízení
do 7 dní

Sjednejte si nebankovní úvěr

Nabízíme nebankovní úvěry s férovými podmínkami a transparentním přístupem. U nás máte možnost úvěr kdykoliv částečně nebo úplně předčasně splatit bez skrytých poplatků. Kromě toho, za sjednání úvěru u nás neúčtujeme žádné poplatky předem. Celý proces vyřízení úvěru, od podání žádosti až po vyplacení peněz na váš bankovní účet, zpravidla trvá maximálně 7 dní. Naší prioritou je zajistit rychlou, efektivní a hlavně transparentní službu, abyste mohli své finance řídit s jistotou a bez zbytečných komplikací.

Kalkulace úvěru

Úvěr s nízkým úrokem od 7 %

Veškeré úvěry, které nabízíme, jsou poskytovány s použitím nemovitosti jako zajištění. Toto zajištění může být nemovitostí v osobním vlastnictví klienta nebo nemovitostí patřící třetí osobě, jako jsou rodinní příslušníci nebo přátelé, za podmínky, že poskytnou svůj písemný souhlas. Tento přístup nám umožňuje nabídnout vám výhodné podmínky, včetně atraktivní nízké úrokové sazby, která začíná již od 7 % ročně. Tímto způsobem se snažíme zajistit, aby naše úvěrové řešení bylo pro vás co nejvýhodnější a zároveň udržitelné, s ohledem na vaši finanční situaci a potřeby.

Úvěr vám vyřídíme jednoduše a rychle

Nabízíme nebankovní úvěry zajištěné nemovitostí s minimalizovanou administrativou. Pro získání úvěru stačí nás kontaktovat, nebo vyplnit nezávaznou online žádost. Následně se s vámi spojíme telefonicky, abychom navrhli úvěrové řešení přizpůsobené vašim požadavkům a potřebám. Pro finální schválení úvěru nám postačí zaslat fotografie vaší nemovitosti. Na základě těchto fotografií provedeme ocenění nemovitosti a můžeme vám nabídnout až 50 % z její tržní hodnoty.

Náš úvěrový produkt se vyznačuje nízkou úrokovou sazbou od 7 % ročně. Přitom nevyžadujeme kontroly v registrech a neúčtujeme žádné poplatky předem. Celý proces vyřízení úvěru je rychlý a efektivní, trvá maximálně 7 dní, a to vše pohodlně online z vašeho domova. Úvěr nabízíme s flexibilní splatností od jednoho roku až do dvaceti let, s možností předčasného splacení kdykoliv, bez omezení na mimořádné splátky. Smlouvy vám zašleme předem k prohlédnutí, a také vám usnadníme proces bez nutnosti jednání s věřiteli či exekutory, pokud refinancovat nebo konsolidovat závazky. Náš přístup zaručuje férové a bezpečné financování s ohledem na vaše potřeby.

Proč zvolit FINSHIELD?

Férové podmínky

Poskytujeme férové úvěrové podmínky, které pomáhají klientům vyřešit finanční situaci. Nabízíme flexibilní úvěry umožňující předčasné splacení, mimořádné platby, srozumitelné smlouvy a odložení splátek při zdravotních problémech. Jsme zde, abychom poskytovali úvěry férově.

Úroková sazba od 7 % p.a.

Našim klientům nabízíme atraktivní úvěrové podmínky s úrokovou sazbou od 7 % ročně. Každému klientovi individuálně stanovujeme úrokovou sazbu na základě faktorů, jako je stav nemovitosti, lokalita a finanční situace. Snažíme se zajistit, aby naše úvěry byly výhodné a atraktivní pro naše klienty.

Otevřenost a ochota pomoci


S péčí Vám poskytneme podrobný rozbor možností financování a požádáme Vás o potřebné informace, na jejichž základě navrhneme optimální finanční řešení pro Vás. S našimi klienty vždy komunikujeme transparentně a věnujeme se jim s maximálním nasazením při řešení jejich finanční situace. S ohledem na to připravujeme pro klienty také několik variant nabídek, aby měli možnost vybrat si to nejvhodnější řešení.

Zkušený finanční tým

V naší společnosti se setkáte se zkušenými odborníky, kteří disponují bohatými zkušenostmi v oblasti zajišťování finančních prostředků pro naše klienty. V minulosti jsme úspěšně pomohli stovkám zákazníků s vyplacením jejich dluhů a financováním atraktivních podnikatelských příležitostí. Vhodné finanční řešení navrhneme i Vám, stačí nás telefonicky kontaktovat nebo vyplnit nezávaznou žádost.

Zkušenosti klientů

N. Petra - Konsolidace dluhů

,,Zdravím Vás, tímto krátkým textem oceňuji Vaši práci a děkuji za úspěšné vyřešení dluhů na mém domě. Spí se mi momentálně mnohem lépe. Rozhodně doporučuji Vaše profesionální služby. ’’

M. Lucie - Vyplacení exekucí

,,Dobrý den, jsem nadšená, že mi někdo konečně dokázal vyřešit exekuce. Slyšela jsem spoustu slibů a plno pochybných společností se mi po úvodním telefonátu ani neozvalo. Poprvé když jsem vás kontaktovala byla mi konečně vysvětlena složitost mojí situace. A následně se konečně začlo všechno řešit a nakonec vyřešilo. Budu vás doporučovat. S pozdravem M. Lucie’’

H. Karel - Vyplacení exekuce

,,Chci vám poděkovat za pomoc s finančními problémy. Byl jsem v šílených problémech a málem jsem přišel o nemovitost, kterou jsem sdědil od svých rodičů. Moc děkuji vaší společnosti.’’

Postup vyřízení úvěru

1.

Nezávazná žádost

Vyplňte nezávaznou žádost o financování a do 24 hodin se vám telefonicky ozveme.

2.

Vyžádání podkladů

Požádáme o fotografie nemovitosti k posouzení financování.

3.

Prezentace nabídky

Sestavíme pro vás nabídku financování a zašleme vám ji spolu se smlouvou e-mailem.

4.

Vyplacení financí

Podepíšeme smlouvu a vyplatíme vám finance. Případně i věřitelům a exekutorům.

Časté dotazy

Naše standardní poskytované úvěry vám umožní získat až 50 % hodnoty nemovitosti, maximálně však 50 mil. Kč. Nicméně, v našem úsilí poskytnout klientům individuální a přizpůsobená řešení, se stává, že jsme schopni nabídnout úvěr až ve výši 60 % tržní hodnoty nemovitosti. Jsme pevně odhodláni najít optimální finanční řešení pro každého klienta, s ohledem na jejich specifické potřeby a okolnosti.

Naše společnost se zaměřuje na efektivní procesy, které umožňují poskytnout finance co nejrychleji. Průměrně dokážeme vyřídit financování do 7 dní včetně vyplacení financí.

Proces je jednoduchý a efektivní. Stačí vyplnit nezávaznou žádost a očekávat telefonát od našeho specialisty do 24 hodin. Pro schválení úvěru následně budete požádáni o poskytnutí fotografií nemovitosti, zahrnující exteriér i interiér.

Ano, v naší společnosti umožňujeme našim klientům předčasné splacení celého úvěru nebo využití mimořádné splátky k částečnému splacení dluhu.

U nás se nevyžadují žádné předem placené poplatky za vyřízení úvěru a pokud se rozhodnete nevyužít naší nabídky, žádost zrušíme a nebudete nám nic dlužni.

Ano, je možné ručit nemovitostmi, které jsou vlastnictvím jakékoli osoby, za předpokladu, že nám poskytne písemný souhlas. Nicméně, pro účely zajištění je vždy nutné, aby majitel nemovitosti podepsal zástavní smlouvu.

Ano, je možné, pokud vlastníte nemovitost s bankovní hypotékou a na této nemovitosti neexistuje zákaz zatížení stanovený bankou. Avšak je důležité zajistit, aby součet bankovního úvěru a úvěru, který bychom vám poskytli, nepřesáhl 50 % tržní hodnoty nemovitosti.