Spojte své půjčky do jedné pomocí konsolidace s úrokem od 7 %

Spojte své půjčky do jedné a snižte svou finanční zátěž! Nabízíme konsolidaci půjček od 50 tisíc Kč až do 15 milionů Kč. Získáte tak přehledné řešení a šanci na úsporu. Nechte se profesionály provést procesem konsolidace a zbavte se zbytečného stresu. Získejte kontrolu nad svými dluhy dnes a vytvořte si finanční stabilitu.

Půjčíme vám
až 50 mil. Kč

Úroková sazba
od 7 % p.a.

Doba splácení
1 rok až 20 let

Rychlé vyřízení
do 7 dní

Konsolidace půjček

Konsolidace půjček je finanční strategie, která vám umožňuje spojit více stávajících půjček do jedné jediné půjčky. Tímto způsobem můžete snížit svou měsíční splátku a získat lepší přehled a kontrolu nad svými dluhy.  

Můžete půjčit až 15 milionů korun, ale maximálně do 50 % tržní hodnoty vaší nemovitosti. Konsolidace půjček je poskytována se zástavou nemovitosti. Tato možnost vám může poskytnout vyšší finanční prostředky a výhodnější podmínky pro konsolidaci vašich půjček. 

Spočítejte si kolik budete splácet

Snížení splátek konsolidací

Získejte úlevu ve splátkách díky naší profesionální konsolidaci! Bez zbytečných kontrol bankovních a nebankovních registrů, a bez nutnosti platit poplatky předem. Nabízíme férové podmínky a rychlé vyřízení do 7 dní, včetně okamžitého vyplacení vašim věřitelům. Případné zbývající finanční prostředky pak převedeme na váš bankovní účet. Získejte si kontrolu nad svými financemi a snižte svou splátkovou zátěž s naším spolehlivým konsolidačním řešením.

Ulehčete si život s naším snadným a bezproblémovým vyřízením konsolidace půjček! S námi se nemusíte starat o složitou administrativu. Vaši žádost rychle schválíme a postaráme se o veškeré potřebné kroky včetně komunikace s vašimi věřiteli. S naší profesionální pomocí je konsolidace půjček jednoduchá a bezstarostná.

Dlouhodobý úvěr s nízkou splátkou

S naší konsolidací půjček máte flexibilitu v délce splácení, kterou si můžete přizpůsobit svým potřebám. Nabízíme rozmezí splatnosti od 1 roku až do 20 let. Navíc, nejste vázáni na celou dobu splácení, protože u nás máte možnost předčasného nebo částečného splacení úvěru. To vám dává svobodu přejít na bankovní financování, kdykoliv budete chtít. Naši klienti se obvykle rozhodují přejít na bankovní financování po 3 až 5 letech po konsolidaci půjček.

Konsolidace půjček je poskytována až do 50 % tržní hodnoty vaší nemovitosti. Můžete ručit bytem, rodinným domem, chatou nebo pozemkem ve vašem vlastnictví. Zároveň je možné ručit nemovitostí třetí osoby, pokud nám dá svůj souhlas.

Nejste spokojeni se svými současnými půjčkami? Využijte výhod konsolidace a kontaktujte nás ještě dnes nebo vyplňte nezávaznou žádost o úvěr. Nabízíme vám ochotný přístup, férové podmínky a rychlé vyřízení. Jakmile nám pošlete vyplněnou žádost, budeme vás kontaktovat do 24 hodin a společně projdeme všechny možnosti. U nás si zakládáme na rychlosti, transparentnosti a profesionálním přístupu.

Proč zvolit FINSHIELD?

Férové podmínky

Poskytujeme férové úvěrové podmínky, které pomáhají klientům vyřešit finanční situaci. Nabízíme flexibilní úvěry umožňující předčasné splacení, mimořádné platby, srozumitelné smlouvy a odložení splátek při zdravotních problémech. Jsme zde, abychom poskytovali úvěry férově.

Úroková sazba od 7 % p.a.

Našim klientům nabízíme atraktivní úvěrové podmínky s úrokovou sazbou od 7 % ročně. Každému klientovi individuálně stanovujeme úrokovou sazbu na základě faktorů, jako je stav nemovitosti, lokalita a finanční situace. Snažíme se zajistit, aby naše úvěry byly výhodné a atraktivní pro naše klienty.

Otevřenost a ochota pomoci


S péčí Vám poskytneme podrobný rozbor možností financování a požádáme Vás o potřebné informace, na jejichž základě navrhneme optimální finanční řešení pro Vás. S našimi klienty vždy komunikujeme transparentně a věnujeme se jim s maximálním nasazením při řešení jejich finanční situace. S ohledem na to připravujeme pro klienty také několik variant nabídek, aby měli možnost vybrat si to nejvhodnější řešení.

Zkušený finanční tým

V naší společnosti se setkáte se zkušenými odborníky, kteří disponují bohatými zkušenostmi v oblasti zajišťování finančních prostředků pro naše klienty. V minulosti jsme úspěšně pomohli stovkám zákazníků s vyplacením jejich dluhů a financováním atraktivních podnikatelských příležitostí. Vhodné finanční řešení navrhneme i Vám, stačí nás telefonicky kontaktovat nebo vyplnit nezávaznou žádost.

Zkušenosti klientů

N. Petra - Konsolidace dluhů

,,Zdravím Vás, tímto krátkým textem oceňuji Vaši práci a děkuji za úspěšné vyřešení dluhů na mém domě. Spí se mi momentálně mnohem lépe. Rozhodně doporučuji Vaše profesionální služby. ’’

M. Lucie - Vyplacení exekucí

,,Dobrý den, jsem nadšená, že mi někdo konečně dokázal vyřešit exekuce. Slyšela jsem spoustu slibů a plno pochybných společností se mi po úvodním telefonátu ani neozvalo. Poprvé když jsem vás kontaktovala byla mi konečně vysvětlena složitost mojí situace. A následně se konečně začlo všechno řešit a nakonec vyřešilo. Budu vás doporučovat. S pozdravem M. Lucie’’

H. Karel - Vyplacení exekuce

,,Chci vám poděkovat za pomoc s finančními problémy. Byl jsem v šílených problémech a málem jsem přišel o nemovitost, kterou jsem sdědil od svých rodičů. Moc děkuji vaší společnosti.’’

Postup vyřízení úvěru

1.

Nezávazná žádost

Vyplňte nezávaznou žádost o financování a do 24 hodin se vám telefonicky ozveme.

2.

Vyžádání podkladů

Požádáme o fotografie nemovitosti k posouzení financování.

3.

Prezentace nabídky

Sestavíme pro vás nabídku financování a zašleme vám ji spolu se smlouvou e-mailem.

4.

Vyplacení financí

Podepíšeme smlouvu a vyplatíme vám finance. Případně i věřitelům a exekutorům.

Časté dotazy

Naše standardní poskytované úvěry vám umožní získat až 50 % hodnoty nemovitosti, maximálně však 15 mil. Kč. Nicméně, v našem úsilí poskytnout klientům individuální a přizpůsobená řešení, se stává, že jsme schopni nabídnout úvěr až ve výši 60 % tržní hodnoty nemovitosti. Jsme pevně odhodláni najít optimální finanční řešení pro každého klienta, s ohledem na jejich specifické potřeby a okolnosti.

V případech, kdy klienti potřebují získat ještě vyšší finanční prostředky, máme v našem portfoliu vhodnou možnost zpětného leasingu nemovitosti. Tato alternativa jim umožňuje využít hodnoty jejich nemovitosti a získat další finanční prostředky podle potřeby.

Naše společnost se zaměřuje na efektivní procesy, které umožňují poskytnout finance co nejrychleji. Průměrně dokážeme vyřídit financování do 7 dní včetně vyplacení financí.

Proces je jednoduchý a efektivní. Stačí vyplnit nezávaznou žádost a očekávat telefonát od našeho specialisty do 24 hodin. Pro schválení úvěru následně budete požádáni o poskytnutí fotografií nemovitosti, zahrnující exteriér i interiér.

Ano, v naší společnosti umožňujeme našim klientům předčasné splacení celého úvěru nebo využití mimořádné splátky k částečnému splacení dluhu.

U nás se nevyžadují žádné předem placené poplatky za vyřízení úvěru a pokud se rozhodnete nevyužít naší nabídky, žádost zrušíme a nebudete nám nic dlužni.

Ano, je možné ručit nemovitostmi, které jsou vlastnictvím jakékoli osoby, za předpokladu, že nám poskytne písemný souhlas. Nicméně, pro účely zajištění je vždy nutné, aby majitel nemovitosti podepsal zástavní smlouvu.

Ano, je možné, pokud vlastníte nemovitost s bankovní hypotékou a na této nemovitosti neexistuje zákaz zatížení stanovený bankou. Avšak je důležité zajistit, aby součet bankovního úvěru a úvěru, který bychom vám poskytli, nepřesáhl 50 % tržní hodnoty nemovitosti.