Jak řešit když mam exekuci a potřebuji půjčku?

Máte exekuci a potřebujete půjčku? Nezoufejte, máme pro vás řešení. Exekuce je nutné vyplatit, abyste zabránili dalšímu růstu dluhů. Díky našemu úvěru vám nejen vyplatíme exekuce, ale poskytneme vám také finance navíc.

Jak řešit půjčku při exekuci?

Naše společnost poskytuje úvěr se zástavou nemovitosti, což je ideální způsob, jak efektivně řešit vaši finanční situaci. Jak tedy řešit situaci, když máte exekuci a potřebujete půjčku? Prvním krokem je vyplacení exekucí, protože pokud nebudou vyřešeny, dluhy budou stále růst a získání dalšího úvěru bude velmi obtížné, ba možná nemožné.

Nabízíme vám řešení, které je finančně proveditelné a spolehlivé. Naše společnost má dlouhodobé zkušenosti s efektivním a rychlým vyplácením exekucí. Díky našim profesionálním službám můžete mít jistotu, že vaše finanční situace je řešitelná.

Pomůžeme vám

Jak to funguje? Nejprve provedeme důkladný průzkum a zjistíme výši exekucí, které na vás dopadají. Poté převezmeme veškerá jednání s exekutory a provedeme vyčíslení. Na základě získaných údajů vám předložíme nabídku úvěru ve více variantách, abyste měli možnost vybrat si tu, která vám nejlépe vyhovuje a kterou zvládnete splácet.

Dobu splácení si můžete nastavit od 1 roku až do 20 let, abyste měli dostatek flexibility při splácení. Samozřejmě vás seznámíme se všemi podmínkami a poskytneme vám smlouvu, kterou si důkladně prostudujete. A co je nejlepší, na podpis smlouvy přijedeme za vámi, takže nemusíte nikam jezdit.

Jakmile podepíšete smlouvu, vyplatíme vám všechny exekuce a vy budete mít finanční situaci pod kontrolou.

Kalkulace úvěru

Dotazy - exekuce

Na Vaši nemovitost byl uvalen exekuční příkaz k prodeji pravděpodobně v důsledku neuhrazeného dluhu, který vznikl ve spojitosti s Vaším úvěrem. Exekuční příkaz je výsledkem právního procesu, který byl spuštěn v souladu se zákony o exekuci a výkonu rozhodnutí.

Celková výše Vašeho dluhu zahrnuje hlavní částku úvěru, včetně úroků, poplatků a nákladů exekutorského úřadu. Vyčíslení exekuce vám poskytne příslušný exekutorský úřad. U nás však exekuce za klienty vyčíslíme v poskytovaného rámci servisu. 

Na základě našich bohatých zkušeností jsme schopni nabídnout řešení pro vaši situaci s extrémně vysokou úspěšností – až 95 %. Našim klientům obvykle pomáháme vyřešit problémy s exekucemi prostřednictvím úvěru, nebo v případech vysokých dluhů nabízíme možnost zpětného leasingu nemovitosti.

Existuje možnost jednat s exekutorem o alternativních řešeních, například vytvoření splátkového kalendáře, avšak tato možnost vyžaduje schválení příslušného exekutorského úřadu. V případě dohody na splátkovém kalendáři trvejte na získání písemného potvrzení.

Z našich zkušeností však vyplývá, že u exekucí přesahujících 100 000 Kč toto řešení není příliš efektivní. Často se setkáváme s klienty, kteří mají sjednaný splátkový kalendář, avšak kvůli vysokým úrokovým sazbám z prodlení a výši exekutorských nákladů neplatí nic a dluh stále roste. Proto doporučujeme jako efektivnější řešení vyplacení celého dluhu a ukončení exekuce.

Výtěžek z prodeje Vaší nemovitosti bude nejprve použit k uhrazení Vašeho dluhu včetně příslušných nákladů spojených s exekucí. Pokud zbude nějaký přebytek, bude Vám vrácen. Je důležité však mít na paměti, že přebytek může být použit k uhrazení dalších pohledávek v rámci exekučního řízení.