Férový nebankovní úvěr pro SVJ do 50 mil. Kč

Hledáte finanční řešení pro vaše společenství vlastníků jednotek (SVJ)? Nabízíme speciálně navržené nebankovní úvěry pro SVJ až do výše 50 milionů Kč s flexibilní dobou splatnosti od 1 roku až do 20 let. S námi je získání úvěru pro vaše SVJ jednoduché a efektivní, vše vyřídíme během pouhých 7 dní, včetně rychlého převodu finančních prostředků přímo na účet vašeho společenství.

Půjčíme vám
až 50 mil. Kč

Úroková sazba
od 7 % p.a.

Doba splácení
1 rok až 20 let

Rychlé vyřízení
do 7 dní

Úvěry pro SVJ

Nabízíme výhodná úvěrová řešení pro společenství vlastníků jednotek (SVJ), která potřebují finanční prostředky pro opravy a modernizaci svých nemovitostí, stejně jako pro SVJ, která plánují investice do energetických úspor nebo jiných vylepšení svého majetku. Naše úvěry pro SVJ umožňují získat až 50 % tržní hodnoty nemovitosti, maximálně však do výše 50 milionů Kč, což vám poskytuje potřebný kapitál pro realizaci vašich plánů a zlepšení kvality bydlení.“

Kalkulace úvěru

Úroková sazba od 7 % p.a.

Máme pro vaše společenství vlastníků jednotek (SVJ) výhodnou nabídku úvěru s atraktivní úrokovou sazbou již od 7 % ročně. Tyto finanční prostředky mohou pomoci vašemu SVJ financovat opravy, rekonstrukce, nebo jiné projekty spojené s vylepšením majetku. Jsme zde pro společenství, která by jinak měla obtíže získat financování z důvodu specifických požadavků bank. Nabízíme transparentní a flexibilní úvěr, který lze kdykoliv předčasně splatit celým nebo částečným mimořádným příspěvkem bez skrytých poplatků. U nás si můžete nastavit splácení úvěru na období od 1 roku až po 20 let, přičemž se přizpůsobíme vašim potřebám a možnostem vašeho společenství.

Rychlé vyřízení úvěr do 50 mil. Kč

U nás získáte úvěr pro vaše společenství vlastníků jednotek (SVJ) rychle a jednoduše. Vyřídíme ho do 7 dní a finance budou vašemu společenství ihned vyplaceny. Stačí nám poslat fotografie interiéru a exteriéru vaší nemovitosti. Na základě těchto fotografií provedeme dálkový odhad hodnoty nemovitosti a připravíme vám finanční nabídku s návrhem smlouvy.

Náš tým odborníků bude k dispozici, aby vám vysvětlil všechny podrobnosti a odpověděl na otázky týkající se úvěru pro SVJ. Budete mít kompletní přehled o podmínkách úvěru a naše nabídka bude přesně přizpůsobena potřebám vašeho společenství.

Ušetříte si čas a nepohodlí s cestováním, protože k podepsání smluv přijedeme přímo k vám. Finance pak budou okamžitě převedeny na účet vašeho společenství. Snažíme se zjednodušit celý proces, takže se nemusíte starat o složitou administrativu. S naším úvěrem pro SVJ získáte rychlou a bezstarostnou podporu pro vaše plány a projekty.

Proč zvolit FINSHIELD?

Férové podmínky

Poskytujeme férové úvěrové podmínky, které pomáhají klientům vyřešit finanční situaci. Nabízíme flexibilní úvěry umožňující předčasné splacení, mimořádné platby, srozumitelné smlouvy a odložení splátek při zdravotních problémech. Jsme zde, abychom poskytovali úvěry férově.

Úroková sazba od 7 % p.a.

Našim klientům nabízíme atraktivní úvěrové podmínky s úrokovou sazbou od 7 % ročně. Každému klientovi individuálně stanovujeme úrokovou sazbu na základě faktorů, jako je stav nemovitosti, lokalita a finanční situace. Snažíme se zajistit, aby naše úvěry byly výhodné a atraktivní pro naše klienty.

Otevřenost a ochota pomoci


S péčí Vám poskytneme podrobný rozbor možností financování a požádáme Vás o potřebné informace, na jejichž základě navrhneme optimální finanční řešení pro Vás. S našimi klienty vždy komunikujeme transparentně a věnujeme se jim s maximálním nasazením při řešení jejich finanční situace. S ohledem na to připravujeme pro klienty také několik variant nabídek, aby měli možnost vybrat si to nejvhodnější řešení.

Zkušený finanční tým

V naší společnosti se setkáte se zkušenými odborníky, kteří disponují bohatými zkušenostmi v oblasti zajišťování finančních prostředků pro naše klienty. V minulosti jsme úspěšně pomohli stovkám zákazníků s vyplacením jejich dluhů a financováním atraktivních podnikatelských příležitostí. Vhodné finanční řešení navrhneme i Vám, stačí nás telefonicky kontaktovat nebo vyplnit nezávaznou žádost.

Zkušenosti klientů

N. Petra - Konsolidace dluhů

,,Zdravím Vás, tímto krátkým textem oceňuji Vaši práci a děkuji za úspěšné vyřešení dluhů na mém domě. Spí se mi momentálně mnohem lépe. Rozhodně doporučuji Vaše profesionální služby. ’’

M. Lucie - Vyplacení exekucí

,,Dobrý den, jsem nadšená, že mi někdo konečně dokázal vyřešit exekuce. Slyšela jsem spoustu slibů a plno pochybných společností se mi po úvodním telefonátu ani neozvalo. Poprvé když jsem vás kontaktovala byla mi konečně vysvětlena složitost mojí situace. A následně se konečně začlo všechno řešit a nakonec vyřešilo. Budu vás doporučovat. S pozdravem M. Lucie’’

H. Karel - Vyplacení exekuce

,,Chci vám poděkovat za pomoc s finančními problémy. Byl jsem v šílených problémech a málem jsem přišel o nemovitost, kterou jsem sdědil od svých rodičů. Moc děkuji vaší společnosti.’’

Postup vyřízení úvěru

1.

Nezávazná žádost

Vyplňte nezávaznou žádost o financování a do 24 hodin se vám telefonicky ozveme.

2.

Vyžádání podkladů

Požádáme o fotografie nemovitosti k posouzení financování.

3.

Prezentace nabídky

Sestavíme pro vás nabídku financování a zašleme vám ji spolu se smlouvou e-mailem.

4.

Vyplacení financí

Podepíšeme smlouvu a vyplatíme vám finance. Případně i věřitelům a exekutorům.

Časté dotazy

Naše standardní poskytované úvěry vám umožní získat až 50 % hodnoty nemovitosti, maximálně však 50 mil. Kč. Nicméně, v našem úsilí poskytnout klientům individuální a přizpůsobená řešení, se stává, že jsme schopni nabídnout úvěr až ve výši 60 % tržní hodnoty nemovitosti. Jsme pevně odhodláni najít optimální finanční řešení pro každého klienta, s ohledem na jejich specifické potřeby a okolnosti.

Naše společnost se zaměřuje na efektivní procesy, které umožňují poskytnout finance co nejrychleji. Průměrně dokážeme vyřídit financování do 7 dní včetně vyplacení financí.

Proces je jednoduchý a efektivní. Stačí vyplnit nezávaznou žádost a očekávat telefonát od našeho specialisty do 24 hodin. Pro schválení úvěru následně budete požádáni o poskytnutí fotografií nemovitosti, zahrnující exteriér i interiér.

Ano, v naší společnosti umožňujeme našim klientům předčasné splacení celého úvěru nebo využití mimořádné splátky k částečnému splacení dluhu.

U nás se nevyžadují žádné předem placené poplatky za vyřízení úvěru a pokud se rozhodnete nevyužít naší nabídky, žádost zrušíme a nebudete nám nic dlužni.

Ano, je možné ručit nemovitostmi, které jsou vlastnictvím jakékoli osoby, za předpokladu, že nám poskytne písemný souhlas. Nicméně, pro účely zajištění je vždy nutné, aby majitel nemovitosti podepsal zástavní smlouvu.

Ano, je možné, pokud vlastníte nemovitost s bankovní hypotékou a na této nemovitosti neexistuje zákaz zatížení stanovený bankou. Avšak je důležité zajistit, aby součet bankovního úvěru a úvěru, který bychom vám poskytli, nepřesáhl 50 % tržní hodnoty nemovitosti.