Férový překlenovací úvěr bez banky s úrokem od 7 %

Hledáte efektivní řešení vašich finančních potřeb? Naše nabídka překlenovacích úvěrů přináší úrokové sazby již od 7 % p.a. a možnost získání až 50 milionů Kč. Tento úvěr je ideální pro ty, kteří potřebují rychlé financování bez zdlouhavých procesů a kontrol. 

Půjčíme vám
až 50 mil. Kč

Úroková sazba
od 7 % p.a.

Doba splácení
1 rok až 20 let

Rychlé vyřízení
do 7 dní

Překlenovací úvěr flexibilně

Už žádné starosti s přísnými podmínkami splácení. Naše překlenovací úvěry nabízí flexibilní splatnost od 1 roku do 20 let, umožňují předčasné splacení kdykoliv a neomezené mimořádné splátky. Tato pružnost vám umožňuje spravovat vaše finance podle vašich potřeb a plánů.

Kalkulace úvěru

Nízká úroková sazba

Využijte výhody nízkých úrokových sazeb a vysokého úvěrového limitu. S úvěry do 50 milionů Kč a sazbami od 7 % p.a. poskytujeme jedinečnou příležitost pro rozšíření vašeho podnikání, investice do nemovitostí, nebo refinancování stávajících závazků. Naše konkurenceschopné sazby znamenají, že získáte více kapitálu s nižšími náklady pomocí překlenovacího úvěru. Vše za férových podmínek.

Rychlé a jednoduché vyřízení

Zapomeňte na složité bankovní procesy a čekání. Naše online řešení znamená, že vaše žádost o překlenovací úvěr bude zpracována rychle a efektivně. Tento typ úvěru je ideální pro překlenutí krátkodobých finančních potřeb, jako je čekání na prodej nemovitosti nebo dočasné financování podnikání, a to bez nutnosti kontroly registrů a bez jakýchkoliv poplatků předem. Díky tomu můžete získat potřebné finanční prostředky snadno a bez stresu, přičemž celý proces je navržen tak, aby odpovídal vašim specifickým potřebám a okolnostem. Poskytujeme nejen rychlou cestu k financím, ale také komplexní  podporu, abyste mohli efektivně využít výhody překlenovacího úvěru.

Nabízíme nejen finanční řešení, ale i jistotu a důvěru. Každý úvěr je zajištěn nemovitostí, což zajišťuje bezpečnost pro obě strany. Smlouvy jsou vám zaslány předem, což znamená, že vždy víte, do čeho jdete. U nás nejsou žádné skryté poplatky ani nepříjemná překvapení. Na podpis smlouvy nemusíte jezdit na pobočku – přijedeme za Vámi a po podpisu smlouvy hned vyplatíme finance na váš bankovní účet. 

Proč zvolit FINSHIELD?

Férové podmínky

Poskytujeme férové úvěrové podmínky, které pomáhají klientům vyřešit finanční situaci. Nabízíme flexibilní úvěry umožňující předčasné splacení, mimořádné platby, srozumitelné smlouvy a odložení splátek při zdravotních problémech. Jsme zde, abychom poskytovali úvěry férově.

Úroková sazba od 7 % p.a.

Našim klientům nabízíme atraktivní úvěrové podmínky s úrokovou sazbou od 7 % ročně. Každému klientovi individuálně stanovujeme úrokovou sazbu na základě faktorů, jako je stav nemovitosti, lokalita a finanční situace. Snažíme se zajistit, aby naše úvěry byly výhodné a atraktivní pro naše klienty.

Otevřenost a ochota pomoci


S péčí Vám poskytneme podrobný rozbor možností financování a požádáme Vás o potřebné informace, na jejichž základě navrhneme optimální finanční řešení pro Vás. S našimi klienty vždy komunikujeme transparentně a věnujeme se jim s maximálním nasazením při řešení jejich finanční situace. S ohledem na to připravujeme pro klienty také několik variant nabídek, aby měli možnost vybrat si to nejvhodnější řešení.

Zkušený finanční tým

V naší společnosti se setkáte se zkušenými odborníky, kteří disponují bohatými zkušenostmi v oblasti zajišťování finančních prostředků pro naše klienty. V minulosti jsme úspěšně pomohli stovkám zákazníků s vyplacením jejich dluhů a financováním atraktivních podnikatelských příležitostí. Vhodné finanční řešení navrhneme i Vám, stačí nás telefonicky kontaktovat nebo vyplnit nezávaznou žádost.

Zkušenosti klientů

N. Petra - Konsolidace dluhů

,,Zdravím Vás, tímto krátkým textem oceňuji Vaši práci a děkuji za úspěšné vyřešení dluhů na mém domě. Spí se mi momentálně mnohem lépe. Rozhodně doporučuji Vaše profesionální služby. ’’

M. Lucie - Vyplacení exekucí

,,Dobrý den, jsem nadšená, že mi někdo konečně dokázal vyřešit exekuce. Slyšela jsem spoustu slibů a plno pochybných společností se mi po úvodním telefonátu ani neozvalo. Poprvé když jsem vás kontaktovala byla mi konečně vysvětlena složitost mojí situace. A následně se konečně začlo všechno řešit a nakonec vyřešilo. Budu vás doporučovat. S pozdravem M. Lucie’’

H. Karel - Vyplacení exekuce

,,Chci vám poděkovat za pomoc s finančními problémy. Byl jsem v šílených problémech a málem jsem přišel o nemovitost, kterou jsem sdědil od svých rodičů. Moc děkuji vaší společnosti.’’

Postup vyřízení úvěru

1.

Nezávazná žádost

Vyplňte nezávaznou žádost o financování a do 24 hodin se vám telefonicky ozveme.

2.

Vyžádání podkladů

Požádáme o fotografie nemovitosti k posouzení financování.

3.

Prezentace nabídky

Sestavíme pro vás nabídku financování a zašleme vám ji spolu se smlouvou e-mailem.

4.

Vyplacení financí

Podepíšeme smlouvu a vyplatíme vám finance. Případně i věřitelům a exekutorům.

Časté dotazy

Naše standardní poskytované úvěry vám umožní získat až 50 % hodnoty nemovitosti, maximálně však 50 mil. Kč. Nicméně, v našem úsilí poskytnout klientům individuální a přizpůsobená řešení, se stává, že jsme schopni nabídnout úvěr až ve výši 60 % tržní hodnoty nemovitosti. Jsme pevně odhodláni najít optimální finanční řešení pro každého klienta, s ohledem na jejich specifické potřeby a okolnosti.

Naše společnost se zaměřuje na efektivní procesy, které umožňují poskytnout finance co nejrychleji. Průměrně dokážeme vyřídit financování do 7 dní včetně vyplacení financí.

Proces je jednoduchý a efektivní. Stačí vyplnit nezávaznou žádost a očekávat telefonát od našeho specialisty do 24 hodin. Pro schválení úvěru následně budete požádáni o poskytnutí fotografií nemovitosti, zahrnující exteriér i interiér.

Ano, v naší společnosti umožňujeme našim klientům předčasné splacení celého úvěru nebo využití mimořádné splátky k částečnému splacení dluhu.

U nás se nevyžadují žádné předem placené poplatky za vyřízení úvěru a pokud se rozhodnete nevyužít naší nabídky, žádost zrušíme a nebudete nám nic dlužni.

Ano, je možné ručit nemovitostmi, které jsou vlastnictvím jakékoli osoby, za předpokladu, že nám poskytne písemný souhlas. Nicméně, pro účely zajištění je vždy nutné, aby majitel nemovitosti podepsal zástavní smlouvu.

Ano, je možné, pokud vlastníte nemovitost s bankovní hypotékou a na této nemovitosti neexistuje zákaz zatížení stanovený bankou. Avšak je důležité zajistit, aby součet bankovního úvěru a úvěru, který bychom vám poskytli, nepřesáhl 50 % tržní hodnoty nemovitosti.