Zástavní právo smluvní

Zástavní právo smluvní slouží jako zajištění při poskytování úvěru nebo hypotéky. Tato metoda zajištění je běžně využívána jak bankami, tak nebankovními společnostmi pro poskytnutí financování. Naše společnost vám nabízí možnost sjednat férový úvěr s nízkým úrokem od 7 % ročně až do výše 50 milionů korun.

Řešení férovým úvěrem

Úroková sazba
od 7 % p.a.

Doba splácení
1 rok až 20 let

Rychlé vyřízení
do 7 dní

Úvěr se zástavním právem smluvním

V nebankovním sektoru je úvěr se zástavním právem smluvním standardně poskytován do 50 % tržní hodnoty nemovitosti. Zástavní právo smluvní slouží jako zajištění pro tento typ úvěru. Tento typ zajištění je velmi obvyklý a používaný jak bankovními institucemi u hypoték, tak nebankovními poskytovateli úvěrů.

S tímto druhem zajištění zůstáváte majitelem nemovitosti a stále máte plnou kontrolu nad jejím využíváním. Nemovitost slouží jako ručení, což vám umožňuje i její prodej, přičemž v takovém případě musíte závazek splatit z výnosu prodeje.

Pomáháme klientům získat úvěr

Naše společnost se zaměřuje na pomoc klientům při řešení jejich finančních situací a požadavků. Nabízíme nebankovní úvěry s možností zástavy nemovitosti až do výše 50 milionů korun. Doba splácení je flexibilní a můžete si ji nastavit podle svých individuálních potřeb, a to od 1 roku až po 20 let. Navíc máte možnost kdykoliv předčasně splatit celý úvěr nebo jen část pomocí mimořádných splátek.

Vyřízení úvěru je u nás rychlé a velmi jednoduché, a to do 7 dní. Nemusíte čekat na zápis zástavního práva do katastru nemovitosti, který trvá obvykle 20 dní. Všechny finanční prostředky vám vyplatíme již v den podpisu smlouvy. S našimi službami můžete bezstarostně řešit svou finanční situaci a dosáhnout potřebné podpory.

KALKULACE úvěru

Časté dotazy k úvěrům

Naše standardní poskytované úvěry vám umožní získat až 50 % hodnoty nemovitosti, maximálně však 50 mil. Kč. Nicméně, v našem úsilí poskytnout klientům individuální a přizpůsobená řešení, se stává, že jsme schopni nabídnout úvěr až ve výši 60 % tržní hodnoty nemovitosti. Jsme pevně odhodláni najít optimální finanční řešení pro každého klienta, s ohledem na jejich specifické potřeby a okolnosti.

 

Naše společnost se zaměřuje na efektivní procesy, které umožňují poskytnout finance co nejrychleji. Průměrně dokážeme vyřídit financování do 7 dní včetně vyplacení financí.

Proces je jednoduchý a efektivní. Stačí vyplnit nezávaznou žádost a očekávat telefonát od našeho specialisty do 24 hodin. Pro schválení úvěru následně budete požádáni o poskytnutí fotografií nemovitosti, zahrnující exteriér i interiér.

Ano, v naší společnosti umožňujeme našim klientům předčasné splacení celého úvěru nebo využití mimořádné splátky k částečnému splacení dluhu.

U nás se nevyžadují žádné předem placené poplatky za vyřízení úvěru a pokud se rozhodnete nevyužít naší nabídky, žádost zrušíme a nebudete nám nic dlužni.

Ano, je možné ručit nemovitostmi, které jsou vlastnictvím jakékoli osoby, za předpokladu, že nám poskytne písemný souhlas. Nicméně, pro účely zajištění je vždy nutné, aby majitel nemovitosti podepsal zástavní smlouvu.

Ano, je možné, pokud vlastníte nemovitost s bankovní hypotékou a na této nemovitosti neexistuje zákaz zatížení stanovený bankou. Avšak je důležité zajistit, aby součet bankovního úvěru a úvěru, který bychom vám poskytli, nepřesáhl 50 % tržní hodnoty nemovitosti.