Jak řešit exekuční příkaz k prodeji nemovitosti?

V rámci našich služeb vám nabízíme efektivní řešení exekučního příkazu k prodeji nemovitosti. Uvědomujeme si důležitost vaší finanční situace a rychlosti, s jakou je třeba situaci řešit, abyste předešli ztrátě nemovitosti.

Řešení férovým úvěrem

Úroková sazba
od 7 % p.a.

Doba splácení
1 rok až 20 let

Rychlé vyřízení
do 7 dní

Co vám hrozí?

Pokud jste se ocitli v exekučním procesu a byl zahájen exekuční příkaz k prodeji nemovitosti, mějte na paměti, že následky mohou být značně vážné, až se dostanou až k ztrátě vaší nemovitosti. Je proto důležité, abyste jednali rychle a zvolili vhodná opatření. Nejedná se pouze o samotnou exekuci, ale také o doprovodné náklady a úroky z prodlení, které mohou výrazně zvýšit vaše dluhy.

Nemusíte však propadat zoufalství. Naše firma má bohaté zkušenosti s řešením podobných situací a disponuje osvědčenými postupy, které nám umožňují úspěšně se s nimi vypořádat a minimalizovat vážné následky. Naše týmy specialistů se zabývají exekucemi dlouhodobě a jsou dobře obeznámeny s právními aspekty a možnostmi, jak vám pomoci.Exekuční příkaz k prodeji nemovitosti zastavíme vyplacením financí exekutorskému úřadu velmi rychle. 

Jak budeme řešit vaší situaci?

Prvním krokem bude zjistit výši exekucí a převzít jednání s exekutory. Poté provedeme důkladné vyčíslení, abychom získali přesný přehled o celkové situaci. Na základě těchto informací vám předložíme nabídku úvěru ve více variantách, abyste si mohli vybrat tu, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám a zvládnete ji splácet.

Doba splácení je flexibilní a můžete si ji nastavit od 1 roku až do 20 let. Než se rozhodnete, důkladně vás seznámíme se všemi podmínkami a poskytneme vám smlouvu k prostudování. A to nejlepší – na podpis smlouvy přijedeme přímo k vám, takže se nemusíte přesouvat z místa na místo. Poté podepíšeme smlouvu a vyplatíme všechny exekuce, abyste se mohli zbavit tíživého břemene.

Převezměte kontrolu nad svou finanční situací a nechte nás vám pomoci vyřešit exekuční příkaz k prodeji nemovitosti. Spoléhejte na naše zkušenosti a odbornost v oblasti řešení exekucí.

KALKULACE úvěru

Dotazy - exekuční příkaz

Na Vaši nemovitost byl uvalen exekuční příkaz k prodeji pravděpodobně v důsledku neuhrazeného dluhu, který vznikl ve spojitosti s Vaším úvěrem. Exekuční příkaz je výsledkem právního procesu, který byl spuštěn v souladu se zákony o exekuci a výkonu rozhodnutí.

Celková výše Vašeho dluhu zahrnuje hlavní částku úvěru, včetně úroků, poplatků a nákladů exekutorského úřadu. Vyčíslení exekuce vám poskytne příslušný exekutorský úřad. U nás však exekuce za klienty vyčíslíme v poskytovaného rámci servisu. 

Na základě našich bohatých zkušeností jsme schopni nabídnout řešení pro vaši situaci s extrémně vysokou úspěšností – až 95 %. Našim klientům obvykle pomáháme vyřešit problémy s exekucemi prostřednictvím úvěru, nebo v případech vysokých dluhů nabízíme možnost zpětného leasingu nemovitosti.

Ano, v naší společnosti umožňujeme našim klientům předčasné splacení celého úvěru nebo využití mimořádné splátky k částečnému splacení dluhu.

Existuje možnost jednat s exekutorem o alternativních řešeních, například vytvoření splátkového kalendáře, avšak tato možnost vyžaduje schválení příslušného exekutorského úřadu. V případě dohody na splátkovém kalendáři trvejte na získání písemného potvrzení.

Z našich zkušeností však vyplývá, že u exekucí přesahujících 100 000 Kč toto řešení není příliš efektivní. Často se setkáváme s klienty, kteří mají sjednaný splátkový kalendář, avšak kvůli vysokým úrokovým sazbám z prodlení a výši exekutorských nákladů neplatí nic a dluh stále roste. Proto doporučujeme jako efektivnější řešení vyplacení celého dluhu a ukončení exekuce.

Výtěžek z prodeje Vaší nemovitosti bude nejprve použit k uhrazení Vašeho dluhu včetně příslušných nákladů spojených s exekucí. Pokud zbude nějaký přebytek, bude Vám vrácen. Je důležité však mít na paměti, že přebytek může být použit k uhrazení dalších pohledávek v rámci exekučního řízení.